Knyga apie širdelės spalvas

Labas! Kokios spalvos šiandien Tavo širdelė? O Tavo vaiko?
Spėju, užsukai čia apsidairyti ar įsigyti knygelę. Taigi…

Knygelė skirta tėvams, vaikams, suaugusiems be vaikų, vyrėlesniems vaikams, kurie jau patys skaito, ir mažyliams, kuriems pakanka pažiūrėti paveikslėlį ir imtis veiklos. Instrukcijų, kaip kurti, joje nėra. Ši knygelė yra apie spalvas, emocijas ir procesu grįstą kūrybą, t.y. čia svarbiausias procesas, ir orientuota ji į bendrą veiklą. Didžiausias rezultatas čia – pokalbis.

Knygelėje taip pat galima patiems rašyti, pasižymėti kilusias mintis, piešti. Tai labiau kūrybinis sąsiuvinis ir tikrai ne rankdabių knyga.

IMG_0064

Pagrindinė informacija: 

Knygos kaina: 5 Eur (+ pristatymo išlaidos)
Puslapių skaičius: 36
Knygos paskirtis: suteikti idėjų ir “užvesti ant kelio“ kūrybinėms veikloms ir pokalbiams apie emocijas
Apmokėjimas: pavedimu į banko sąskaitą
Pristatymas: Lietuvos paštas, registruota siunta (Lietuvoje 1,10 Eur, į užsienį priklausomai nuo svorio ir šalies)
Išrašau sąskaitas

Norėdami užsisakyti knygelę, užpildykite užsakymo formą.
Tiesa, būtinai pasižiūrėkite, kas knygelės viduje.

Skaitytojai apie knygelę: 

Pirmiausia norėčiau padėkoti už nuostabią knygelę pilną idėjų. Gavau ją prieš kelias dienas. Išbandėme su vaikais (sūnus 5 metai ir dukra 3 metai) beveik viską tik ne pagal ‘instrukciją’  🙂 Pradėjus vartyti, vaikai užsidegė pabandyti viską vienu metu ..surinkome visas priemones, kurias turėjome ( didžiausias kalnas gavosi 🙂 …Vaikams labiausiai patiko kurti su burbuline plėvele ir skutimosi putos :), R. 

***

Mūsų patirtis naudojantis knygelės mintimis: beveik trimetė “kai esu pikta ir neišsimiegojus, tada būna raudona“, E. 

***

Nuostabi knygelė😍 įsimylėjau vos gavusi 😍 ji tokia “erdvi“- pilna vietos mintims, atradimams, įkvėpimams, buvimui ir santykiui, ir dar… dar bus, jaučiu💓 orientyrai labai gelbsti. Elena – fantastiškas darbas!!! Aš džiaugiuosi ir už Tave, ir už Save ir savo vaikus, bei visus kitus, kurie ją skaitys ir bandys! Va toookios turi būti knygos!, S.

%d bloggers like this: