apie

Sveiki! Hello!

For English readers About me.

Čia rasite idėjų, ką ir kaip pasidaryti patiems, kaip piešti ir tapyti su vaikais ne vien ant popieriaus ir teptuku, kur nuvažiuoti, kai norisi kažkur netoli ir įdomiai, rasite minčių apie laiko su vaikais naudą vaikams ir mums, suaugusiems, rasite ir truputį teorijos, bet ne per daug, nes ji be praktikos yra tik sausas popieriaus lapas išmargintas bereikšmiais žodžiais…

Apie mane:

esu trijų guvių, smalsių, labai panašių ir absoliučiai skirtingų berniukų mama. 10 metų mokiausi keramikos amato (lankiau būrelį, dalyvavau konkursuose, parodose, metus studijavau keramiką), vėliau keletą metų teko vesti keramikos užsiėmimus vaikams, neįgaliesiems. Turiu filologinį-pedagoginį ir viešojo administravimo išsilavinimą, o visą savo dėmesį skyriau socialinės rizikos vaikams ir paaugliams, kartu su kolegėmis vedėme fotografijos terapijos metodų taikymo užsiėmimus merginoms, vėliau paaugliams. Dirbdama su atskirtį patiriančiais, iš socialinės rizikos šeimų, sudėtingas situacijas išgyvenančiais vaikais ir paaugliais supratau, kad dovanojamas laikas yra labai vertingas. Trumpi pokalbiai einant į parduotuvę produktų pavakariams, nedidelės staigmenos, kurios nieko nekainuoja, paprastas kaip gyveni – yra aukso vertės dalykai. Susilaukusi savo vaikų visą tą suvokimą papildžiau nauja patirtimi.

Su vaikais filosofija:

laiko, praleisto su vaikais, svarba didžiulė ir nepakeičiama jokiais pakaitalais. Nes mažyliams (kaip ir vyresniems, ir visai suaugusiems) kaip oro reikia pripažinimo, meilės glėbio ir nuoširdžių žodžių. Kūrybiškumo ugdymas nuo mažumės duoda gerų rezultatų vėliau, suaugus. Žmogus kūrybingai kuria santykius, sprendžia problemas, ieško ir randa atsakymus į būties klausimus. Todėl aš tinklaraštyje jungiu du pagrindinius segmentus: buvimas kartu, bendravimas ir kūrybiškumo ugdymas, o paprasčiau – tai kūrybingas laikas su vaikais. Tai atsiskleidžia per įvairius veiklos su vaikais aspektus. Kai kuriuos jų jau minėjau įrašuose apie kūrybingumo ugdymą. Tai ir pagarba vaiko smalsumui, jo bandymams, ir bendravimo kultūra, ir galimybių pažinti, kurti, siūlyti idėjas suteikimas.

Dalindamasi atrastomis ir išbandytomis idėjomis su kitomis mamomis supratau, kad dalinantis gėris auga. Ir tikrai ne taip jau svarbu, kokie motyvai mus veda ieškoti ir bandyti. Svarbu, kad laikas praleidžiamas su vaiku bendradarbiaujant, kuriant ir kalbantis. Artumas ir džiaugsmas yra labai dideli ir galingi dalykai.

Pagrindinės tinklaraščio temos:

Norėdami pasidžiaugti savo išbandytomis veiklomis, paklausti ar pasiūlyti savo idėjų tinklaraščio tobulėjimui ir/ ar užsiėmimams su vaikais, susisiekite su manimi Jums patogiausiu būdu: kontaktų skiltis visuomet atvira.

FOTO_123
už nuotraukas ačiū fotografams Indrei ir Šarūnui

Su vaikais – užsukite ir pasilikte!

2 atsakymai į “apie”

  1. Atgalinis pranešimas: About me | SuVaikais

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: