Kitokie piešiniai su JAQ JAQ Bird kreidelėmis ant piešimo padėkliuko

Mmmmmmm, šitas reikalas įtraukia!

Su Kenditoys mes draugaujame jau kurį laiką. Ir tinklaraščio skaitytojams esame dovanoję jų žaidimą, ir patys išbandėme ne vieną jų siūlomų prekių (žaislų, žaidimų). Kolkas tik geri žodžiai apie šią parduotuvę, nes žaislų ir žaidimų jie turi tikrai kokybiškų, smagių ir lavinančių vaizduotę. Šį kartą iš Kenditoys pas mus atkeliavo JAQ JAQ Bird firmos Butterstix kreidelės ir piešimo padėkliukas. Sako, tai naujiena Lietuvoje ir aš tuo tikiu, nes nesu mačiusi ir nesam bandę. O dabar išbandėme.

Kreidelės ypatingos tuo, kad nedulka (jos pagamintos aliejiniu pagrindu), netepa pirštų (nors mūsiškiai susitepė – vėliau pasakysiu kodėl) ir piešinių, nuspalvintų jomis, šiaip sau pirštuku nenutrinsi. Žodžiu, piešinys išsilaiko tol, kol nori, kad išsilaikytų. O nuvalyti jį galima tik su drėgnu skudurėliu. Tai va, mūsų kūrėjai ir susitepė todėl, kad pirštai buvo drėgni. Nes gi reikia skudurėlį pačiupinėti, po to kreideles, po to vėl skudurėlį…

Piešimo-spalvinimo padėkliukas ypatingas tuo, kad vienoje pusėje yra piešinys, kurį gali spalvinti, o kitoje pusėje erdvė paties vaiko kūrybiniam polėkiui. Ir dar – jis juodas! Man labai patinka juodas popierius vaikų kūryboje, nes tada naudojamos spalvos lyg ryškesnės, lyg džiugesnės atrodo. Tokia neįprasta gaunasi kūrybinė drobė.

Viskas labai kompaktiškai ir patogiai susipakuoja ir galima vežtis, kur bekeliautum, arba padėti lentynoje, nereikalaujant daug vietos. Visgi kas buvo šiek tiek nepatogu, kad padėkliukas, ilgai buvęs susuktas, išvyniotas norėjo vėl susisukti. Mūsų keturmetis pyko, kad reikia prilaikyti ranka piešiant. Šį nepatogumą tikrai galima ištaisyti kurį laiką kilimėlį palaikius ištiestą ir paslėgtą kokia didesne knyga. Žodžiu, menkas minusiukas prieš tuos visus pliusus ir ypatingumus. Bet daugiau nebešneku. Dedu vaizdus, žiūrėkite, ir jei užsimanysite, kalbinkite Kenditoys.com.

IMG_1453.JPG
Su vaikais: JAQ JAQ BIRD piešimo padėkliukas+kreidelės
IMG_1459.JPG
Su vaikais: piešk, ką tiktai nori
20171012_195825
Su vaikais: spalvinam trise

Pieškime į sveikatą ir smagumą!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: