Moliūginis pasimatymas + 5 idėjos veiklai su moliūgais

Nepaveju dienų. Ar ir jums taip?
Moliūgų pasimatymas įvyko jau kadais, o aš vis neprisėdu sudėlioti nuotraukų, papasakoti, kaip viskas vyko.

Žinokit, bijojau be proto. Tikrai.  Net nežinau, ko tiksliai, bet bijojau. Juk ne kasdieną einu į pasimatymus 😉 Kaip tyčia, ta diena prasidėjo ne taip, kaip norėtųsi. Pamiršau pasiimti dalykų, ačiū vyrui, atvežė. Telefonas išsikrovė. Vieni, kiti, treti susirgo. Užsispyrusiai sakiau, kad ir kiek beateitų – spalvinsim vistiek. Nes pasimatymo datos ir vietos keisti nevalia.

Ilgai svarsčiau, kaip derėtų pradėti visą susitikimą. Nusprendžiau, kad tebūnie tai kvietimas kurti. Susitikome. Vaikai be didelių ceremonijų ir atidėliojimų priėmė šį kvietimą.

21768106_1398119016891455_5866295638590854473_n
Su vaikais: kvietimas kurti

Laikas prabėgo gana greitai, vaikai ištapė moliūgus, po to juos susmaigstė smeigtukais ir mediniais pagaliukais. Darbo akims, ausims, nosytėms ir pirštukams.

Su vaikais_10

Vėliau moliūgus pjovėme ir skobėme, žiūrėjome, kas viduje ir net kai kas ragavo. O galiausiai vienas išdabintas moliūgas iškeliavo su kūrėju namo, nes juk būtina parodyti tėčiui ❤

Su vaikais_20a

Ačiū kompanijai, kad mano baimė ištirpo ❤

Su vaikais_3

Ar bus dar pasimatymų? Gali būti, kad bus. Šiandien negaliu nieko pažadėti. Nes prisipažįstu sau ir jums, kad reikia nemažai laiko, jėgų ir priemonių, kad suorganizuotum tokį ar panašų pasimatymą. Nors aš tikrai norėčiau nueiti į tiek pasimatymų, kad vieną dieną nebebijočiau ir nieko nepamirščiau, kad sukaupčiau kalną patirties ir susitikčiau su visais jumis, kurie nori susitikti su manimi, bet galimybės ribotos (bent jau dabar) ir negalima į tai nekreipti dėmesio. Visgi idėjų, kaip veikti grupėje, ką pasiūlyti ir kaip kviesti kurti yra, tad neatsisveikinu suvisam 😉

O pabaigai dar noriu pasiūlyti jums keletą veiklos idėjų. Mes jau išbandėme.

  1. Moliūgas+smeigtukai. Tinka visokiausi: mediniai, adatėlės, kanceliariniai su galvutėmis, plastikiniai sumuštinių smeigtukai, net mediniai dantų krapštukai čia į temą.
  2. Moliūgas+vinukai+plaktukas. Jei turite namuose vaikišką medinį plaktuką – puiku. Jei neturite, bet esate bebaimiai ir visada būnate šalia vaiko, kai jis užsiima visokiais darbukais, duokite įprastą plaktuką iš įrankių dėžės. Ką su juo daryti vaikas tikrai žinos.
  3. Lipdukai+moliūgas. Nežinau kaip pas jus, bet pas mus namuose lipdukų visada yra. Ir juos mėgstančių klijuoti taip pat.
  4. Peiliukas+šaukštukas+pusė moliūgo.
  5. Jei prie trečiosios veiklos dar pridėsite šaldymo maišelį su užtrauktuku – greitai pasigaminsite sensorinį maišelį. Tereikia tai, ką išimsite iš moliūgo vidaus, sudėti į maišelį ir jį užspausti. Mažyliams arba vyresniems, bet nemėgstantiems teptis rankų, tokia “švari“ alternatyva gali būti kaip tik.
IMG_1379
Su vaikais: moliūgas-ežiukas

Ačiū Linai iš Lieknėjimo centras, kad mus priėmė. Turėjome šviesią ramią salytę mūsų spalvoms ir moliūgų bumpsėjimui. Ten pas juos vyksta ir kitokių įdomių dalykų, paskaitų ir susitikimų mamoms su vaikučiais ir ne tik. Taip pat ačiū fotografei Alinai už laiką, ir kad nepabijojo susitepti pirštų 😉 Šiame įraše nepažymėtos nuotraukos priklauso Alina Photography.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: