Su vaikais Triušiukų slėnyje

Ar buvai Triušiukų slėnyje?

Mes vieną saulėtą dieną turėjome važiuoti į Uteną. Brolis net kelis sykius pakartojo, kad būtinai užsuktume į Triušiukų slėnį. Juk pakeliui. Ok, pakeliui tai pakeliui. Pasižiūrėjome internete koordinates, kiek reikės eurų bilietams ir užsukome.

Ten yra daug erdvės. Daug triušiukų, kuriuos galima šerti čia pat prirauta žole. Yra net kai kurie, kuriuos galima paglostyti ar palaikyti rankose. Taip pat dar yra vištų, ožiukų, nutrijų, ponių, kurie labai draugiškai pasitinka ir palydi žolės pilnus delnus ir priima įvairiausius pakasymus. Dar ten yra strutis!!! Toks didelis didelis, kad net šiek tiek baugu prieti artyn. Miško gilumoje matėme ir elnių šeimyną.

Kas man ten buvo tikrai nuostabu, tai prižiūrėti gyvūnai, daug erdvės žmonėms ir gyvūnams vaikščioti, žaluma ir daug tyro oro.

Yra dar ir smėlio dėžė, sūpynės, batutai ir pavėsinė, norintiems prisėsti ir užkąsti atsinešto maisto. Turbūt, jei norėtumėte ir susitartumėte, galima būtų ir kokią šeimos šventę ten organizuotis.

Pagrindinė info lankytojams: sezono metu darbo laikas nuo 10 iki 18 val., slėnis lankytojų nepriima pirmadieniais. Bilietų kainos – mažiai iki trejų vaikšto ir dairosi nemokamai. Vaikams iki 12 m. 2 eurai, o vyresniems 3 eurai. O plačiau rasite jų interneto puslapyje Triušiukų slėnis.

Žodžiu, dabar jau vaizdų eilė, o aš tik galiu pasakyti, kad ten verta užsukti. Ir dar mielai pakartosiu – ten tikrai verta užsukti.

IMG_1135
Su vaikais: triušiukų slėny

IMG_1143

IMG_1155

IMG_1173

IMG_1165

IMG_1191

IMG_1202

IMG_1221

IMG_1211

IMG_1231

IMG_1244
Su vaikais: triušiukų slėny

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: