Pasimatymas: moliūgai (atrieda, atidunda)

Ką gi ką gi ką gi, atėjo metas susitikti! Ruduo, vienas mėgstamiausių mano metų laikų. Kaip ir žiema, pavasaris ir vasara. Mes tikrai apdovanoti, turėdami juos keturis su visom gėrybėm, spalvom ir žiedais. Pernai su savo vaikais ridenau, dardenau, spalvinau moliūgus. O šįkart aš prigriebsiu moliūgų, dažų, teptukų ir dar šio bei to, o jūs užsiregistruokite ir ateikite. Su vaikais, žinoma 🙂
Vietų skaičius ribotas, tad nedelskite.
Šis pasimatymas bus apie kūrybą ir jame vyks kūryba. Teks pasiraitoti rankoves! Mano planas nei didelis, nei mažas – sensorinės, spalvingos, linksmos, nevaržomos veiklos. Šiek tiek purvinos, tad būtų gerai būti pasipuošus paprastesniais rūbais arba turėti kažką persirengti. Nekeliu jokių įmantrių tikslų, tik tą vieną vienintelį – smagiai praleisti laiką. Susipažinti. Pasidalinti džiaugsmais ir ne tik. Kurti su vaikais ir leisti sau spalvingai susitepti rankas. Žinoma, po šiais paprastais dalykais slypi ir kiti: smalsumo, kūrybiškumo ir žingeidumo žadinimas. Įvairių pojūčių stimuliavimas ir mokymasis. Bendravimas, bendradarbiavimas, lankstumas ir išradingumas. Būti komandoje, būti kartu, būti šalia, …
Galvojau ilgai, kam visgi šis pasimatymas skirtas. Tokiu variantu tikiu labiausiai – į susitikimą galima registruotis vienam suaugusiam arba su vaiku. Arba su dviem vaikais. Ar net su keliais. Man svarbiausia, kad susidraugautume ir pasilinksmintume moliūgų apsupty.

moliugo-dorojimas2

Ar bus tęstinumas? Kolkas nežinau. Turbūt svarbiausia reaguoti į poreikį. Tad jei sutarsime, kad susitinkam vėl, taip ir bus.

P.S. Registruodamiesi į šį susitikimą turite galimybę įsigyti mano knygelę “Kokios spalvos šiandien tavo širdelė?“ už mažesnę kainą. Užsakytą knygelę atsiimsite susitikimo metu. 

Taigi trumpai – PASIMATYMAS.
Kur? Vilniuje, Lieknėjimo ir sveikatingumo centre, Viršuliškių g. 40 (prekybos centre MADA).
Kada? Rugsėjo 25 d., 10.00-11.00.
Kaina: 10 eur, jei vienas ar su vaiku. 13 eur, jei dar norėtumėte ir kygelės.
Registruotis ČIA.
Registracija bus patvirtinta gavus apmokėjimą.
Pranešus iki renginio likus dienai ar daugiau, galime sutarti perkelti dalyvavimą į panašų susitikimą, jei toks numatytas kitu laiku, arba grąžinsime 80 proc. sumos.
Pranešus apie pasikeitusius planus renginio dieną, pinigai negrąžinami.

Iki!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: