Ruošiamės į mokyklą: viskas sužymėta

arba kaip nepamesti svarbiausių daiktų

Mūsų namuose gyvena būsimas pirmokas. Ganėtinai išsiblaškęs ir užsisvajojęs būsimas pirmokas. Vis sukau galvą, kaip čia reikės tuos jo daiktus saugoti, kai realiai, tai turės saugoti pats… Darželiui esu siuvinėjusi vardus ant rankšluostukų. Bet keturi rankšluostukai, tai ne kuprinė, maišelis sportinei aprangai, rašiklis kairiarankiams, batai, sportbačiai, češkutės (jos turbūt pas visus apskritai vienodos) ir daugybė smulkmės. Nesibaigiantis sąrašas…

Čia jau kaip ir baigtųsi mano pasakojimas, bet!

Mano (mūsų 😉 ) pasiruošimo mokyklai atradimas – vardo lipdukai. Dabar galvoju, kad jie yra tas must have mokinuko krepšelyje. Kiekvienas gali rinktis, kokių lipdukų jam reikia ir kiek daiktų, drabužių ar batų nori pažymėti. Bet faktas tas, kad jei nori pažymėti, tai yra kuo. Lipdukai atsparūs vandeniui, sako, kad daiktus su lipdukais galima plauti indaplovėje (!!!), dėti į šaldytuvą ar mikrobangę (jei labai prireiktų).

20170727_121712u
Su vaikais: jei netyčia rastumėte tokiu lipduku pažymėtą daiktą, rašykite man žinutę 😉

Užsakymo procesas paprastas, jei lipduką kursite kartu su vaiku (o tą labai rekomenduoju) – dar ir smagus. Jei tyčia ar netyčia nutylėsite kokią detalę – gali būti ir mielas siurprizas.

Mes pradžiai pasirinkome moksleivio MINI VARDO lipdukų rinkinį, kuriame yra 33 vnt. lipdukų. 10 vnt. skirti drabužiams, 20 vnt. daiktams (šie yra skirtingų dydžių) ir dar trys poros lipdukų-pėdučių batams. Kadangi lipdukus reikia susikurti patiems, vyresnėliui paaiškinau, kokiu tikslu juos užsakinėjame ir jis su didžiausiu malonumu įrašė savo vardą ir pavardę į reikiamą eilutę. Darėme visus lipdukus didžiosiomis raidėmis, nes kolkas jos jam mielesnės. Lipdukų puslapyje yra pavyzdžių ne tik su vardais, bet ir su telefono numeriu. Mes rašėme tik vardą ir pavardę. Kažkaip abu su vyru esame įsitikinę, kad užsakinėsime dar, tai naujuosius darysime ir su tel. nr., kad radusieji daiktus galėtų su mumis susisiekti.

Nors mes rinkomės baltus su juodu užrašu, puslapyje viskas apgalvota. Yra ir daugiau spalvų tekstui ir pačiam lipdukui. Taip pat yra paveikslėlių. Čia ir gavosi pas mus netikėtas siurprizas: kai su sūnum kūrėme lipduką, neapžiūrėjome paveikslėlių. Jam nuėjus miegoti prisėdau užbaigti užsakymo ir op – žiūriu, paveikslėliai. Leidau sau išrinkti jam futbolo kamuolį. Kitą dieną jau buvau pamiršusi šį pakeitimą, o kai atidarėme voką su lipdukais, jis labai apsidžiaugė kamuoliu prie vardo.

PicMonkey Image.jpg
Su vaikais: krepšelis sportinei aprangai pažymėtas lipduku su kamuoliu!

Šiom dienom po truputį perkame visokius reikalingus mokyklai daiktus, rugpjūčio viduryje turėtų atkeliauti uniforma, tad po truputį jau ir lipinam lipdukus šen bei ten. Patinka, kad lipdukai atkeliavo su instrukcijomis, kaip kurį lipdyti, bet jei ir pamestume tą vokelį, vistiek esu rami, lipdukų el. puslapyje yra visa reikiama informacija.

Turbūt didelio teksto apie tai, kaip lipinam, kaip skalbiam ir kaip lipdukai veikia, jau nesukursiu, tačiau pažadu trumpučių pasakojimų, kaip mums sekasi nepamesti arba susigrąžinti sužymėtus daiktus.

Už aprašytą lipdukų rinkinį dėkojame

20464827_10212048399519287_617623194_o

O jūs būkite linksmi ir nieko nepameskite!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: