Kokios spalvos šiandien tavo širdelė?

O buvo taip…

Viskas prasidėjo nuo teksto, kuris gimė pernai vasarą, kai FB grupėje paskelbiau temą veiklai ir pati ėmiausi su vaikais veiksmo. Nors prasidėjo turbūt seniau, bet lūžio taškas buvo tąsyk. Ilgai mintyse aidėjo visokios gaidos, keitėsi spalvos ir idėjos, nedrąsiai sušnarėdavo ir mintis apie knygą, taip pat nedrąsiai ji ir dingdavo. Tą nedrąsumą supras tik tie, kas bent kartą svajojo apie kažką, kas nėra įprastas veiklos laukas. Tai va, vieną dieną vyras nei iš šio, nei iš to pareiškė – tau reikia išleisti knygą. BAM, kaip perkūnas koks. Kaip visažinis ir visagalis – tau.reikia.

Pasidalinau mintimis, kurios sukosi galvoje ir ūžė, o jis sudėliojo man viską į lentynėles. Dėl to ir esame komanda, nes aš galiu prikalbėti vėjų, o jis sudėlioja. Aš išklausau ir perdėlioju dar visaip kaip bei pasitardama, įgarsindama mintis, įgyvendinu. Tai va.

IMG_0064.jpg

Kuriant ir dėliojant knygelę man norėjosi kviesti visus kūrybai. Knygelė tiks tėvams, vaikams, suaugusiems be vaikų, vyrėlesniems vaikams, kurie jau patys skaito, ir mažyliams, kuriems pakanka pažiūrėti paveikslėlį ir imtis veiklos. BET, jei jūs neramiai dairotės instrukcijų, kai pamatote medinius kubelius ir pieštukus ant stalo, gali būti, kad knygelė sukels dar daugiau nerimo. Instrukcijų, kaip kurti, joje nėra. Kadangi dažniausiai susiduriu su darbelių knygomis (didžiosiomis arba mažesnėmis), kur žingsnis po žingsnio nurodyta kaip ir ką daryti, man pačiai kyla nerimas, kad nuvilsiu jus. Ši knygelė yra apie spalvas, procesu grįstą kūrybą, t.y. čia svarbiausias procesas, ir orientuota ji į bendrą veiklą. Smagumas, kuris padeda atsiskleisti, kalbėtis ir išsikalbėti yra aukščiau kažkokio galutinio apčiuopiamo rezultato. Rezultatas čia – pokalbis. Spalvas galite naudoti taip ir tokias, kokios jums patinka. Ir susidėlioti savo emocijų įvardinimus patys. Aš tik užvedu jus ant kelio, kurį po to keliautumėte kartu su vaiku. Žodžiu, čia labiau spalvingas darbo sąsiuvinis, ir tikrai ne rankdarbių knygelė.

IMG_0062.jpg
Su vaikais: patys išbandom knygelę praktiškai

Kad suprastumėte ar norite turėti popierinį šios knygelės variantą savo namuose, pavartykite jos ištrauką. Taip pat drąsiai galite man užduoti klausimus komentaruose ar nurodytais kontaktais.

Kaip knygelę įsigyti

Knygelės kaina 5 Eur + siuntimo išlaidos (registruotu paštu Lietuvoje 1,10 Eur).
Parašykite man laišką arba užpildykite šią formą ir su jumis susisieksiu dėl apmokėjimo ir kitų detalių.

Tegul nepritrūksta šviesių spalvų!

Vienas atsakymas į “Kokios spalvos šiandien tavo širdelė?”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: