Tapyba ant veidrodžio

Aš toliau tęsiu piešimo visaip paieškų ir atradimų kelionę. Šiandien pristatau veidrodžius vietoj drobės. Man asmeniškai – veidrodžiai yra atradimas. Tai viena iš daugelio mūsų pavasario laukimo kūrybiškai ciklo veiklų. Iš vaikystės atsimenu darbelius atspaustus su veidrodžiu, dažai išsiliedavo sudarydami gražius spalvų perėjimus. O štai su vaikais tapyba ant veidrodžio įgauna kitokių atspalvių. Čia daug neįprastumo, kuris suteikia daug tyrinėjimo galimybių.

Procesas ir priemonės patys paprasčiausi: imate arba prieinate prie veidrodžio ir tapote su guašu. Kiti variantai būtų pirštų dažai, dantų pasta, skutimosi putos, krakmoliniai dažai (labiau tiktų paguldytam veidrodžiui). Svarbu, kad nusiplautų.

Mano sūnūs išbandė ant pakabinto veidrodžio ir ant paprasto, pasidedamo, kur nori. Išbandė su guašu (jis pas mus pagrindinis). Vyresnėlis piešė savo portretą – apvedžiodamas save, trimetis mėgavosi paprastu dažų tepimu ant veidrodžio, nes tai yra visiškai kitaip, nei tepti dažus ant popieriaus. Ir tepė teptuku, popieriumi, pirštais. Labiausiai smagu, žinoma, pirštais.

picmonkey-collage
Su vaikais: portretas visu ūgiu ir spalvų bandymai
img_6507u
Su vaikais: kai rankos jau nuspalvintos, galima pasiimti ir teptuką

Ant ko šiandien piešite jūs?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: