2!

Tik dabar supratau, kad tinklaraščio gimtadienis ateina kartu su pavasariu. Taip ir matau juos rankom susikibusius, lekia kuduliuodami, šėlioja, per balas šokinėja, o plaukuose vėjas žaidžia.

Tinklaraščiui jau dveji. Bet tinklaraščio gyvenimas ne tiek metais, kiek raidėmis, žodžiais, tekstais, vaizdais ir akimis matuojamas, kurios raides sugaudo, perskaito ir širdimis, kurios patiki, ilgisi ir grįžta.

Antraisiais metais užsimezgė daug naujų draugysčių ir pažinčių (pažiūrėkite draugų skiltį), galvoje virė idėjos ir kai kurios iš jų tapo realybe, pvz. Advento kalendorius2016 , pokalbis radio laidoje arba lengvas mokymų ciklas internetu – koks įkvėpimas taip laukti pavasario! Ir svečių tinklaraštyje turėjome, o man asmeniškai tai didelis džiaugsmas, nes būtent kalbėdamiesi ir bendraudami galime sukurti visokiausių įdomių dalykų.
Svarbu ir nemažiau džiugu, kad yra idėjų ir ateičiai. Jos, žinoma, dar laukia savo eilės, nes juk viskam savas laikas.

… arbatinukas spragtelėjo – dabar laikas kavai. Na, ir jei švęsti, tai švęsti – dar reikia ko nors saldaus. Kokio nors maaaaažo gabalėlio 😉

11863390_10208237349190511_4648338577576064555_n

O youtubėj yra trumpas filmukas apie tuos dvejus metus. Taip pat ir Facebook’e. A, ir dar suvaikais jau galite sekti ir instagram!
Iki pasimatymų!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: