Kiškis Matematikas ir kiti

Kadangi esu matematiko, kuris yra matematiko sūnus, žmona ir vyresnėlis mane kartais stipriai glumina matematiniais klausimais, tai Kiškis Matematikas mūsų namuose buvo priimtas ypatingai svetingai. Beje, jis mus surado visai atsitiktinai. Sakė, pas fainus mėgsta užsukti.

Kodėl šis kiškis ne šiaip sau kiškis, o Matematikas? “Nes kai turi vieną kiškį ir kelis jo letenų skaičiavimo variantus, matematika neatrodo tokia jau nuobodi“. Čia ne aš taip sugalvojau – kiškio kūrėja Ligita tokią mintį įdėjo į kiškio letenėles.

16112048_10211059893989216_1804840968_n

Pirma letena patiems pradedantiesiems – vienas. Antroje jau du. O abiejose šiose letenose – vienas, du ir trys. Tada jungiame kiškio kojų letenas, ten randame tris ir keturis, o bendroje sumoje – septynis. Viso šis skeltalūpis turi dešimt karoliukų, kurie yra skirtingo dydžio, tad jei matematikai dar anksti, galima pažinti didesnius ir maženius karoliukus arba kiškis gali padėti ir kūno dalis pažinti, todėl jam užaugo didelė nosis ir ilgos ausys. Dar pridėsiu kad Kiškis Matematikas pasiūtas iš lininio audinio, puoštas veltinio detalėmis ir natūralaus medžio karoliukais. Lengvas ir žavus.

Seniau dirbusi teisininke Ligita nė negalvojo, kad kada nors imsis siūti žaislus. Tačiau viskas pasikeitė… Moteris pripažįsta, kad labai nedrąsiai viską pradėjo 2014 metais, nors draugų vaikams dovanų meškiai keliavo jau 2013 m. “Tiesiog pirmagimio laukimas buvo lūžis, kai pamačiau, kad ne vaivorykštės spalvomis švytinčių žaislų nėra jau tiek ir daug. O jei dar nori neįprastesnės formos ar tekstūros, ties norais gali ir pasilikti. Tuomet, dar besilaukiant, suveikė taip vadinamas “lietuviškas bruožas”, jei sunku rasti, pati pasiūsiu, tad taip po truputi ir įsisuko Burbules verslas“. Nors Ligita šypsosi, kad jos požiūris tikriems verslininkams turbūt keltų juoką – “mėgaujuosi tuo, nes į veiklą žiūriu kaip į galimybę save išbandyti ir veda smalsumas, kaip toli pavyks nueiti“.

Šiuo metu nueita jau nemažai – jaukioje internetinėje parduotuvėlėje puikuojasi žaislai, kramtukai, interjero detalės. Kai kurie pavadinimai tokie neįprasti, kad perskaitai ir ausį pagauna, pvz. Sapnų gauduliai arba Mažieji kišeniniai. Smalsumas gena pažiūrėti, kas jie tokie 🙂 Beje, pakuotės pačių rankomis pasiūtos. O aprašymai teisingi, nesumeluoti. Sako, kad kramtukai mažiausiųjų numylėti. Patikrinom (dėkojame Ligitai ir Burbules ❤ ). T.y. mūsų mažiausiasis jį vis dar tikrina. Aš nesu didelė kramtukų gerbėja, nes berniukai jų nenaudojo pagal paskirtį, žaisliukai vis pasitaikydavo sunkūs ir vos paimti į rankytę būdavo numetami, vaikai nepasigesdavo. Burbules kramtukas tikrai tapo labai mylimas ir naudojamas diena iš dienos, gal kad “pagardintas“ vyšnių kauliukais ir  papuoštas žaismingomis juostelėmis, silikoniniais karoliukais, o gal, kad lengvas ir patogus paimti bei neštis. Vaikšto vaikinas po namus, viena rankyte prisilaiko baldų ar mamos piršto, kita nešasi kramtuką. Ar ne smagumas?!

img_6084u

Žodžiu, mūsų testuotojai-ragautojai-skaičiuotojai užskaito šitą grožį ir gėrį, todėl dalinamės nuorodomis, kur galima pažiūrėti daugiau ir pasiklausinėti plačiau:

Burbules interneto parduotuvė
Burbules FB puslapis

Šįkart pabaigai Ligitos žodžiai – mes už jaukius, namais kvepiančius žaislus!

Vienas atsakymas į “Kiškis Matematikas ir kiti”

  1. Atgalinis pranešimas: Dovanų sąrašas – SuVaikais

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: