Pakalbėkime apie žaislus: magnetinė mozaika

Mūsų draugai Kenditoys turi gražią naujieną – magnetinę mozaiką iš iOTOBO. Ji skirta vaikams nuo trejų. Mano akimis žiūrint, tai gali būti puiki pirmoji pažintis su mozaikomis, jei dar nebandėte nieko panašaus.

mozaika-2
Su vaikais: paruoštukai dėliojimui

Kadangi man vertingiausi žaidimai, kuriuose vaikas gali nevaržomai kurti savus kūrinius, ši mozaika patenka į tokių kategoriją.

Rinkinyje yra: 5 dvipusiai magnetiniai piešinių lapai, baltas magnetinis lapas laisviems bandymams ir 28 minkštos magnetinės detalės kūrybai. Žinoma, esantys šablonai gerai tarnauja pačioje pradžioje, kol įvaldomas žaidimas. O vėliau vaikas laisvas dėlioti savas figūras, bandyti skirtingus derinius ant balto lapo. Bet galima ir priešingai, iš pradžių duoti vaikui tik detales ir baltą lapą – pamatysite, kas gali iš tokio paprasto pasiūlymo gautis.

mozaika
Su vaikais: detalės žaidimui

Visas žaidimas vyksta paprastai – minkštas detales vaikas dėlioja ant magnetinės lentos. Jei pabosta kurti ant tam skirtų lapų, galima persikelti ir ant šaldytuvo. Aišku, jei tėvai leidžia 😉 Užskaitom ir rekomenduojam. Mes ir

13707597_1604415296522663_900995351678908684_n

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: