Pakalbėkime apie žaislus: metalinis konstruktorius

Šis konstruktorius yra universalus reikalas. Berniukams ir mergaitėms. Neabejotinai. Taip kalbu todėl, kad vaikystėje labai tokio norėjau pati ir mielai juo žaisdavau pas draugę. Jos brolis turėjo didelę dėžę pilną varžtelių, sraigtelių ir kitokių smulkių detalių. Tai va,

img_5953
Su vaikais: super atsuktuviukas
  • jei jūsų vaikai mėgsta konstruoti
  • jei jie jau tokio amžiaus, kai nori kažką sukurti
  • jei mėgstate kartu su vaikais praleisti pusvalandį kitą badant išsiaiškinti, kuris sraigtelis kur turi būti priveržtas –

šis konstruktorius jums.

Žinoma, jei turite ne tik konstruotojų, bet ir mažylių, kurie viską deda į burną arba mėgsta eksperimentuoti – o ką, jei šį nematytą raudoną KAŽKĄ įsikišiu į ausį – tuomet turite pasiruošti vietos vyresniųjų veiklai ir veiklos mažyliui.

Mūsų vyručiai gavo nedidukus šio tipo konstruktorius per Kalėdas ir mudu su vyru turėjome laiko ramiam mandarinų lukštenimui visą pirmąją Kalėdų dieną, nes vaikai visą laiką prasikuitė su tais varžteliais ir sraigteliais, atsuktuviukais ir veržliarakčiais (beje, trimečiui ištarti šį žodį buvo tikrai gera liežuvio ir smegenų mankšta). Taigi, absoliučiai geras daiktas. Plius – metalinis, t.y. net norėdami lengvai nesulaužysit.

img_6077
Su vaikais: kad tik užsispyrimo užtektų

Vienintelis mūsų turimų konstruktoriukų minusas – ratai labai lengvai nuslysta nuo ašies. Vaikai pradžioj pyko, kad negali greitai važiuoti jų sukonstruotos mašinos.

Kur jų būna? Pirkome Senukuose. Taip pat panašių turi Kenditoys, perkuvaikui, būna didesnėse žaislų parduotuvėse ir net Maksimoje esu mačiusi, yra ir Mūsų mažyliuose nemažai tokių “išaugtų“ konstruktorių. Žodžiu, rinktis tikrai yra iš ko.

Smagių valandų konstruojant!

 

Vienas atsakymas į “Pakalbėkime apie žaislus: metalinis konstruktorius”

  1. Atgalinis pranešimas: Dovanų sąrašas – SuVaikais

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: