Gaivinantys desertai

Nors esu prisižadėjusi sau, kad šis tinklaraštis nebus maisto receptų saugykla, visgi leidžiu sau kartas nuo karto pasidalinti vienu kitu labai pavykusiu, su vaikais gaminamu patiekalu. Šiandien ledų diena!!

Ledų ėmiausi, nes visi esam jų mėgėjai. Ledus valgom ištisus metus, o kai visi ima skelbti apie artėjančius karščius, užpildom kamerą įvairiausiais pasirinkimais. Šį kartą nusprendžiau išnaudoti turimas uogas ir vaisius, taip vaikams viliojančiai pateikti įvairovę, kurios jie šiaip jau nelabai pripažįsta.

ledai
Su vaikais: uogos ir vaisiai
 1. Greiti gaivinantys ledai
  Pagaminami uogas, vaisių gabaliukus užpilant obuolių sultimis arba vandeniu, gardintu medumi. Į specialius ar nuo jogurto indelius subėrę vaisių ir uogų mišinį, jį užpilame skysčiu. Dedam į šaldymo kamerą ir užsiimam sava veikla.

  IMG_2743
  Su vaikais: ledai jau indeliuose
 2. Šaldyto jogurto desertas
  Trintos su medumi braškės (jau koks gardumėlis!), uogos (šviežios ar šaldytos) ir jogurtas (aš naudojau natūralų, be laktozės). Viską susluoksniuojam indeliuose (puikiai tinka ir jogurto indeliai, jei neturite specialių ledams), įdedam pagaliukus ir šaldom.

  IMG_2746.jpg
  Su vaikais: šaldyto jogurto desertas

Abu šiuos greitus desertus laikiau kameroje apie pusdienį, bet jogurto desertui turbūt pakaktų keleto valandų – tikrinkite, kada jau sušalęs ir skanaukite.

IMG_2755g
Su vaikais: greiti gaivinantys ledai

Gaivaus ir gardaus karštymečio!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: