Susipažinkite – turime naują komandos narį!

Sveiki, čia aš, ta pati Elena, tik jau trijų vaikų mama 🙂 Ir toliau rašysiu aš viena, o kursime jau penkiese! 

Tikiu, kad dabar sulauksiu klausimų, kodėl tylėjau ir kaip man pavyko išlaikyti paslaptį…

Bet iškart galiu pasakyti, kad netylėjau 🙂 Paprasčiausiai nesigyriau labai garsiai ir plačiai. Esu įsitikinusi, kad lauktis vaikelio kiekvienas turi teisę taip, kaip nori. Vieniems norisi fotografuotis, pasakoti viską su smulkmenomis (nuo rytinio pykinimo iki vakarienės meniu bei cm ir kg pokyčių), o kitiems norisi klausytis ir stebėti. Todėl, mielieji skaitytojai, nepykit, kad pasirinkau pastarąjį variantą. Klausiausi, stebėjau, laukiau. Laukėm visi, kiekvienas savaip, kiekvienas su savais įsivaizdavimais, lūkesčiais ir nežinojimais. 

Vyresnėlis, jau patyręs vieno brolio gimimą, dabar dar labiau paaugo, mažėliui pasakojo apie tai, kad leliukas auga pilvelyje, kad su juo reikia kalbėti, domėjosi, ką leliukas pilvelyje girdi, ką jaučia, ką supranta. Laukė pavasario ne todėl, kad bus šilta ar kad bus laikas pirkti naują dviratį (nes senasis jau labai per mažas), o todėl, kad gims brolis. Žiauriai gražu! 

Ir išgyvenom tikrai nemažai švelnių akimirkų, kai du berniukai sėdi man iš šonų ir kalbina pilvelyje nerimstantį trečiąjį, sako leliuk, mes tavęs laukiam! Arba kai mažėlis, kuriam vis norisi kur nors trenkti kumštuku, ką nors pastumti ar šiaip gerai pašėlti, pribėga ir rodydamas į pilvelį sako, kad mušti negalima, galima glostyti… Tai atėjo palengva, su laiku. Daug kalbėta, daug aiškinta, tikrai nemažai nerimauta (čia turbūt mano didžiausias indėlis-nerimauti).

Ir štai mažėlis, kuriam tikrai dar buvo visai neaišku, ką mes čia kalbam apie leliuką, apie kažkokį brolį, kurio nesimato… į pabaigą, kai pilvelis jau turėjo pilvo statusą, man neleisdavo ko nors daryti, sakydavo palauk, as pats, tavo pilvas didelis! O grįžęs iš darželio visų pirma sveikindavosi su pilveliu, o tik po to jau su manim.

Dabar mes penkiese, pratinamės, pažindinamės, kuriam planus (boli, kelkis, jau lytas!) ir gyvenam ritme, kurį diktuoja nauja realybė. Laikas įgavo nebe laukimo, o buvimo prasmę ir iš tos naujos realybės dabar Jums siunčiam šilčiausius linkėjimus!

IMG_2560


Summary

Welcome our new team member

It’s the same me, just now I’m mother of three 🙂 I was not telling to everyone about this, but was not hiding it also. Just wanted to leave the right for myself to be quiet about this. To watch, to wait, to be in a present time and feel everything by being in a position of ordinary person. 

So, my readers, don’t be mad at me because of not writing about my weight and menu and morning sickness 😉 

While waiting for new baby brother my little guys were in different positions. The older one already new what does it means wait for a baby. Little one just was repeating our words about small baby in my belly. But in the end he was very exited about that baby. He was asking all the time when he will see him. 

And now we are five at home. The first meeting with baby brother was very warm and fun, because the middle brother wanted to wake up baby and get him to play. The excitement still on da house 😀 What is it? – Fingers? So small?? And here? – So small ears!!! I want to give him a toy! Why he sleeps so long? etc…. 

Now we start new life where we are magical five! We hope for laughter, strength and health. For peace and calmness when it is needed and for loud fun when it comes. Wish us best of luck and God’s blessing.

6 atsakymai į “Susipažinkite – turime naują komandos narį!”

  1. Atgalinis pranešimas: Dear all, | Blogger's World!
  2. Congratulations!!!!!! To you all. Wonderful news, and thanks for sharing it with us. Blessings to the little one.

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: