1!

Tikrai, ne viskas prasideda sausio 1ąją… Prieš metus atsisėdau susikaupusi ir sukūriau pavadinimą tinklaraščiui – Su vaikais, pasirinkau platformą, spalvas, paveikslėlius, programėles, sukūriau pirmąjį įrašo juodraštį. Antrą pavasario dieną įkeliau pirmąjį įrašą. Taip prasidėjo mano pavasaris ir kelionė, kuri neįsivaizdavau, kur mane nuves. Ir dabar dar nežinau, kur, tik žinau, kad keliauti smagu.

Per tuos metus tinklaraštis surinko gausų sekėjų, draugų ir bendraminčių būrį. Taip pat gyvuoja puiki ir vis didėjanti FB grupė Laikas su vaikais ir puslapis Facebook’e. Veikla FB apima gerokai platesnę temų ir užsiėmimų paletę nei tinklaraštis, nes grupė gyvuoja pasipildydama kiekvieno iš jos narių idėjomis, klausimais ir mintimis, o puslapyje telpa ir tinklaraščio įrašai, ir kita, mano akimis, naudinga, įdomi, linksma, verta pabandyti ar aptarti informacija. Pakeitėme namus, išsigrynino tinklaraščio pavadinimas. Taip pat išsigrynino ir plonutė gija, kuri jungia visus įrašus – kūrybingas laikas su vaikais. Kad vaikai nebijotų būti kūrybingi. Kad mes leistume sau būti linksmesni ir drąsūs eksperimentuodami. Kad išdrįstume būti kartu.

Per metus gimė 147 įrašai (šis jau 148) įvairiomis temomis. Juos visus galite rasti panaršę archyvą, o štai keli populiariausi: 

Labiausiai lankoma tinklaraščio skiltis – atsispausdink.

Taip pat, bendrai dirbant su dviem kūrybingomis mamomis, sukūrėme ir atidavėme Jums Advento kalendorių.

Taip pat buvo tekstų ir kitur, ne tik šiame tinklaraštyje:

Be įrašų tinklaraštyje ir už jo ribų dar buvo ir gyvų susitikimų, konkursų ir diskusijų. Tikiuosi, ateityje viso šito taip pat bus, ypač, gyvų susitikimų.

Supratau, kad tinklaraštis – gyvas organizmas. Jis negalėjo atsirasti be manęs ir be jūsų, tačiau pradėjęs veikti jis įgavo savarankiškumo ir krypčių, kurių negalėjau numatyti prieš jį sukurdama. Jis suvedė su žmonėmis, su kuriais susitikti kitais būdais turbūt būtų užtrukę amžinybę. Žodžiu, šiandien švenčiu ne tik tinklaraščio gimtadienį, bet ir pokyčių metų gimtadienį. Sau linkiu toliau keliauti šią įstabią kelionę, o Jums linkiu ir toliau užsukti, reaguoti, veikti savo aplinkoje ir tuo dalintis su kitais. Šia gražia proga atsirado ir nauja skiltis – svečių knyga, kuri skirta Jūsų žodžiui. Būkime dar labiau pažįstami! 

Jungiu mano mažųjų vyručių mėgstamą muziką ir einu ko nors saldaus paieškoti – juk šventė!

IMG_2434
Su vaikais: piešti galima visaip

 

Not everything starts on the 1st of January, says the voice in the some video (advertisement). Yes! 

A year ago I have started this blog. I chose platform, colors, fonts… Made my first draft! Day after I published my first post! Going over the year I see how this blog has grown. There is FB group for people interested in creative time with children and FB page full of different kind of information about creativity, time with children, articles about education, seminars for parents, etc. 

There are 147 blog posts already (this one is 148! You can preview all of them by searching the archive) and most popular where: 

As you can see, there are some posts already with English summaries for my English readers. Still it is quite difficult to translate every post, especially those, where are some theories or thoughts regarding life, education and other stuff which talking about is sometimes difficult and in my native language. 

Working together with two creative moms we created Advent calendar 2015, which is in Lithuanian, but still you can catch some ideas for your Advent time. 

And you know? Writing the blog became something more than spreading the idea. Blog could not exist without You and me, but when it got out of my mind, it began to create something wonderful around me. I have met new people, created something more than only blog posts. There were some live meetings and I hope, there will be meetings in the future. 

So today I’m celebrating not only the birthday of my blog, but the year of changes and adventures also. To myself: I wish to keep going by this crazy and wonderful road. To You: stay with us! Comment, discuss, create and spread the idea of being creative with children and in your daily life. 

I’m turning on the music that is very loved by my two little boys and I’m going to find something sweet to eat – I have to celebrate 😉

 

3 atsakymai į “1!”

  1. Atgalinis pranešimas: Hey, | Blogger's World!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: