Vandeniniams dažams atsparus piešinys

Atsimenate, vaikystėje per dailės pamokas išbandydavom piešimą su tušu ir vašku? Tai gratažo technika. Pamenu, kaip nuostabu būdavo atrasti piešinį po vaško sluoksniu…
O galima ir paprasčiau, šiek tiek eksperimentuojant, pvz. su klijais arba su plastilinu. Šiandien kategorija piešti galima visaip pasipildo nauju įrašu apie atsparius piešinius.

Reikia PVA klijų, plastilino, popieriaus ir vandeninių dažų.

  1. Iš plastilino suformuojam norimą formą, šiuo atveju širdelę, prispaudžiam ją prie popieriaus, spalvinam. Leidžiam dažams nudžiūti ir nuimam plastelininį paveikslėlį. Voila!

    lietuviškas
    Su vaikais: plastilinas+vandeniniai dažai
  2. Su klijais ant popieriaus piešti galima ką nori. Mažėlis pastaruoju metu piešia mašinas ir lašus – lietų, o tiksliau daug apskritimų ir ne tik. Galima ir konkretesnių dalykų prigalvoti. Leidžiam klijams išdžiūti ir tada jau tapom. O tada vėl leidžiam paveikslui pailsėti ir jau galim rėminti, dovanoti, pasidėti ar eksponuoti ir grožėtis. 

    IMG_2424
    Su vaikais: PVA klijai+vandeniniai dažai

Esate kažką panašaus išbandę su vaikais – pasirodykit mums, o mes parodysim ir kitiems. Tai bus puikus įkvėpimo šaltinis!


This watercolor resist paintings are very fun to make. You need just watercolors, paper, glue and/ or some modelling clay. 
Make a drawing on paper with modelling clay or glue. After glue has dried you can paint with watercolors. Modelling clay I’m taking off when painting is dry. The result always is like a surprise 🙂
If you had tried something like this please don’t be shy – show it to us (and we will show your masterpieces to others for a gulp of inspiration)!

Vienas atsakymas į “Vandeniniams dažams atsparus piešinys”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: