Pusryčiai su Kalėdų seneliu. Įvyko

Mūsų žiemos miegas užsitęsė… Jaučiu, kad kuo ilgiau miegasi, tuo daugiau norisi. Šventės pasiėmė savo, žiema savo dalį ir energijos bei minčių rašyti sumažėjo neįtikėtinai greitai. Visgi esu pažadėjusi papasakoti, kaip gi sekėsi man pusryčiai su Kalėdų seneliu

KALEDOS (1 of 1)-12
Nuotrauka iš “Incentivus“

Kai dar visai nebuvo sniego, o visur jau tviskėjo ir žėrėjo eglutės, mažųjų širdyse jau kirbėjo nekantrumas švęsti ir mėgautis, džiaugtis ir linksmintis, smaguriauti ir vaduoti dovanas iš įvairiaspalvio popieriaus, 2015-ųjų gruodžio 19 d. Pal. J. Matulaičio Socialiniame centre susirinko nemažas būrys nykštukų, vaikų ir jų tėvelių ir laukėm Kalėdų senelio. O laukdami turėjom progą pajausti Kalėdinių dirbtuvėlių skonį – tai buvo ir angelų, ir eglučių, ir atviručių darymo, ir dar kitokios dirbtuvėlės. Jų metu vaikai ir norintys prisijungti tėvai galėjo pagaminti kokį mielą kalėdinį darbelį, kurį vėliau galėjo parsinešti namo arba kam nors padovanoti. 

KALEDOS (1 of 1)-21
Nuotrauka iš “Incentivus“

Ar žinote, koks džiaugsmas yra dovanoti? Pabandykite! Mane papirko vaikų akių spindėjimas, kai jie darydami atvirutes jau žinojo, kam jas dovanos. Vieni draugams, kiti dienos centro vadovams ar savanoriams, dar kiti – Kalėdų Seneliui. Taip taip – darė atvirutes ir kitus darbelius Kalėdų Seneliui. Atrodo, jis buvo ganėtinai nustebęs pats gavęs dovanų. 

Dar buvo gražių momentų, kai tik atėję vaikai sakėsi nenorintys nieko daryti, bet vėliau vistiek įsitraukė į veiklą ir dirbo su visais kartu. O gavę rezultatą labai džiaugėsi, kad pabandė. Ir tada bandė ir darbavosi ir antrose, ir trečiose, ir visose dirbtuvėlėse. Nespėliosiu šiandien, kodėl nesinori imtis veiklos. Paprasčiausiai noriu pasidžiaugti, kad tas nenoriu ir nedarysiu slenkstis visgi buvo peržengtas. 

Pusryčiai su Kalėdų seneliu
Nuotraukos iš “Incentivus“

O tada atėjo Kalėdų senelis! Pasitaikė smagus ir iškalbingas. Jis beveik pažadėjo, kad jei daug trepsėsim ir vysim rudenį lauk bei garsiai ir sutartinai kviesim žiemą – ji ateis. Šiandien žiūriu pro langą (kaip dangus su žeme maišosi) ir matau, kad mes viską tada padarėme tiesiog GERAI!

Po dainų ir šokių su Seneliu šeimų laukė vėlyvi pusryčiai, kuriais vaišino kavinė Agapė (būtent joje visi jaukiai galėjo įsitaisyti ir pasimėgauti ne tik vaišėmis, bet ir kvapnia kakava). Jų kepti mieliniai sklindžiai – tiesiog tobuli! Skanius pusryčius lydėjo B. Dvariono muzikos mokyklos mokinių suregtas koncertas. Žinote, nuostabus dalykas! Gavę dovanų bei pasivaišinę vaikai su šeimomis niekur neišskubėjo, o sėdėjo ir klausėsi dainų, kartais labai garsiai plodami ir pritardami atlikėjams. Taip būna, kai vaikai dainuoja vaikams 🙂 

Žodžiu, aš labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti socialiai atsakingame projekte. Ir už šią galimybę dėkoju “Incentivus“ komandai. Man patiko idėja ir jos išpildymas. Žinau, kaip kartais sudėtinga įtraukti vaikus ir jų šeimas į veiklą. Todėl tikrai pagiriamąjį žodį siunčiu organizatoriams už sugebėjimą suburti. Buvo smagu ir gera matyti visus kartu besidalinančius laiku ir švente. Kiekvienas kaip galėjo, kiek galėjo, kaip mokėjo. Bet vienareikšmiškai svarbu ir vertinga, kad buvo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: