Snaigės kitaip

Pagaliau sau pripažinau, kad iš mūsų snaigių karpytojai labai nekokie… 🙂 Na, dėl proceso tikrai galim darbuotis, ranką miklinti ir lavinti galim ir norim, ir, panašu, kad kolkas mums to gana. Neneriam į karpymo/ pjaustymo subtilybes bei raštų vingrybes. 
Užtat šiemet snaigių pakarpėm minimaliai. Bet žiemos tai laukiam! Ir tą laukimą nutarėm nuspalvinti ir nuskaidrinti. 
Taigi jūsų dėmesiui – spalvotos vitražinės snaigės.

Snaigės
Su vaikais: piešiam snaiges

Joms padaryti mums reikėjo: 

  • Vitražinių dažų (dažai stiklui dekoruoti) 
  • Įmautės 
  • Atspausdinto snaigės piešinio

Lapą su atspausdintomis snaigėmis (dvi ant lapo) įdėjau į įmautę ir taip vaikai galėjo apvedžioti-nupiešti snaigę. 
Mažajam rūpėjo daug spalvų, vyresnėliui – linijų tikslumas. O kai vaikai baigė savo kūrybą, prisėdau ir aš. Nes iki to, tik keičiau įmautes, stebėjau, kad nesusilietų ir nesuliptų jau padaryti darbeliai. Piešti patiko ir man. Sakyčiau, raminanti ir skandinanti veikla 🙂 Turiu minty, kad ėmiau ir pasinėriau į linijas ir spalvas. Beveik galima vadinti terapija.  

IMG_1643u
Su vaikais: mažėlio improvizacija

 

Snaigės ant įmaučių išbuvo apie parą, bet šiaip pakanka 12 val., kad pilnai išdžiūtų. Mes pasilikom kitam vakarui darbelį – viską suklijuoti. 
Vaikai nusprendė, kad klijuosim ant veidrodžio, taip ir padarėm. Išdžiuvusios snaigės tampa skaidrios, spalvos suintensyvėja, patamsėja ir pasidaro ryškesnės. 
Patarimas/ žinutė sau ateičiai: geriau daryti storesnes linijas, kad būtų lengviau klijuoti, nes jos pinasi, vejasi, limpa ir sunku atlipinti. Žodžiu, vyresnėlio snaigės labiau tiko klijavimui, nei manosios. 

IMG_1658u
Su vaikais: snaigės ant veidrodžio

Tegul žiema vienaip ar kitaip ateina!


We are waiting for winter. We are waiting for it so much!!! But still to cut snowflakes for us is a process, very useful, very interesting, but just process. So I decided to try something new for this year in a field of snowflakes. And it was to create snowflakes with stained glass paint. 

We need: 

  • printed snowflakes (two per paper)
  • stained glass paint 
  • plastic cover (I have used a sleeve for documents. It was very handy when children draw a snowflakes on one of these, I pull out the paper with snowflakes and put it to other sleeve for new project)

After we left everything to dry out for twenty four hours. It is said, that twelve hours is enough, but we had no time for snowflakes, so we wait for next evening and had a great time looking for place for these snowflakes and trying to pull them out, to put them in a place, etc. 

 

3 atsakymai į “Snaigės kitaip”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: