Apie pusryčius su Kalėdų seneliu

Nors nesu didelė gerbėja gerumo akcijų, kurių, kaip ir labdaros koncertų jau ir suskaičiuoti nebeįmanoma, bet yra tam tikra dalis tokių renginių, kuriais patikiu. Turbūt kiekvienam taip. Dėl to kiekvienas renginys, koncertas ar akcija suranda savo klausytoją, dalyvį ir aukotoją. Viena tokių iniciatyvų – pusryčiai su Kalėdų Seneliu.

Pamačiau skelbimą netikėtai viename iš tinklaraščio draugų puslapių. Jie ten eis! Smagu. Ir toliau gyvenau sau, kol nepamačiau vėl kažkur atsitiktinai apie tuos pusryčius. Tada pasiskaičiau plačiau – idėja tikrai paprasta ir smagi, jos tikslas – sukurti Kalėdinę šventę sunkumus patiriančių šeimų vaikams, kartu praleisti laiką kūrybinėse menų dirbtuvėlėse ir papusryčiauti su Kalėdų seneliu. Man patinka idėja, kad vaikai susirinks pasibūti ir dalyvauti kartu su tėveliais, leisti laiką kartu ir dar pasimatys su Kalėdų seneliu.

Nereikia nė sakyti, kad tikiu gerais darbais ir jų pasekmėmis. Taip jau yra, kad gražūs darbai ir prasmingos iniciatyvos nelieka be atgarsio. Kai vienas žmogus kitam sukuria šventę – švenčia abu. Švenčia visi prisidėjusieji ir dalyvavusieji. O prisidėti gali kiekvienas. Tas sukuria jėgos pojūtį ir jausmą, kad nesi vienas.

Žodžiu, kai mane pakvietė dalyvauti šiuose pusryčiuose, argi galėjau nesutikti? Visos mano veiklos su vaikais ir prasidėjo būtent savanorystės veiklose su vaikais metu. Būtent savanoriaudama atradau kelią, kuriuo einu ir dabar. Jis pakitęs ir pasipildęs per visus tuos metus, tačiau kryptis, požiūris ir įsitikinimai pagrindus gavo būtent savanoriško darbo patirties metu. Taigi dalyvausiu – būsiu ta, kuri atviručių kūrybinėse dirbtuvėlėse paduosiu popieriaus, spalvų ir padrąsinsiu sukurti savo atvirutę tam, kam tik širdis geidžia.

Aš tikiu tokia veikla, kuri suburia šeimą, kuri ne tik duoda, bet ir kviečia veikti, taip pat duoti ir dalintis. Juk duoti galima labai įvairius dalykus, pradedant dėmesiu baigiant materialiais dalykais. Taigi, prisidėti gali kiekvienas. Konkrečiai šiuo atveju vieni savanoriauja, kurdami šventę vaikams, kiti dalinasi kuriamu produktu ar paslauga, treti aukoja pinigus ar prisideda kitais jiems priimtinais būdais. Bendras rezultatas – prasminga šventė. Jei norite prisidėti ir jūs, susisiekite su organizatoriais ir paklauskite, kokios pagalbos jiems reikia. Beje, kaip jau minėjau, galimybių daryti gerus darbus yra ne viena – tik reikia apsidairyti ir įsiklausyti.

12308742_925726374188652_2935397223478362784_n
Nuotraukos iš Kalėdiniai pusryčiai

Jaučiu, kad šventei sukurti reikia visai nedaug – žmonių ir noro 🙂
Apie šią iniciatyvą plačiau galite paskaityti:

Iniciatyvos Kalėdiniai pusryčiai Facebook puslapis.

O kai padalyvausiu, vėl parašysiu. Tik tada jau apie tai, kaip viskas buvo, kaip vyko ir ką mačiau ir girdėjau 🙂

Vienas atsakymas į “Apie pusryčius su Kalėdų seneliu”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: