Kaip minkėm tešlą Utenoje

Šeštadienis buvo nuostabiojo rudens pavyzdys – dideli kamuoliniai debesys, riedantys žydryne, saulė tai čia, tai ten, nuskraidrinanti ir išryškinanti dar apsirengusius medžius, visos spalvos nuo tamsiai žalios, kuri greit ruduos, iki sodrios prinokusių rudens uogų spalvos. Ir štai, mes važiuojam 🙂

Nerimauju ir džiaugiuosi, kad turiu tokią galimybę dalintis su kitais kūrybingais tėvais patirtimi, keistis pastebėjimais ir pažinti.

Taigi susitikom, susipažinom, pasišnekėjom. Turiu jausmą, kurį vis sau pasitvirtinu, kad į tokius susitikimus ateina tie, kurie ir taip daug visko daro, kurie moka ir kuriems rūpi. Tai praturtina abi susitikimo puses. Aš turėjau tikrai gerą laiką!

Mūsų pokalbis sukosi apie laiką kartu su vaikais ir kūrybingumą, kalbėjomės apie ankstyvosios dailės prasmę, naudą ir kaip tokie užsiėmimai vaikus ruošia tolimesniam gyvenimui, kokių gyvenimo įgūdžių juos moko. Viena iš temų buvo lipdymas (populiarinau mėgstamiausiąją druskos tešlą), jo teikiama nauda mažyliams ir vyresniems, kad mažai lipdoma namuose ir kad to tikrai reikia. Kalbėjom apie aktualijas ir apie tai, kaip norėtųsi, kad būtų.

Suvaikais Utenoje

Esu labai dėkinga už šiltą ir draugišką priėmimą, už klausimus, už mintis, idėjas, pastebėjimus. Už pokalbį ir už veiklą kartu: suaugę nebijo susitepti pirštų 😉 Ir teisingai, juk druskos tešla greitai nusiplauna nuo rankų! Daugiau nuotraukų yra Utenos tėvų asociacijos FB paskyroje, tad paspaudę ant nuorodos galėsite jas peržiūrėti.

IMG_1257u

Iki kitų susitikimų!

2 atsakymai į “Kaip minkėm tešlą Utenoje”

  1. Atgalinis pranešimas: Hi, guys, | Blogging 101: Alumni

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: