valgomi papuošalai

Iš mano vaikystės atėjęs vienas jaukiausių prisiminimų apie tai, kaip tėtis vėlų žiemos vakarą grįžta iš darbo, pavakarieniauja ir gliaudo riešutus, o manęs klausinėja Lik-Lyka? (tai reiškia pora-nepora?) Arba tyliai sėdi virtuvėj ir gamina morkų karolius!!!
Pabandžiau ir aš saviesiems pagamint. Veža!

Reikia:
morkos, peilio, mikliųjų pirštelių, juostelės ir valgytojų!
Supjaustom morką griežinėliais, išspaudžiam pirštais šerdį ir suveriam ant juostelės ar siūlo.

IMG_0497u

Tačiau papuošalų galima pagaminti ne tik iš morkų. Štai jums keletas idėjų, kas dar tinka ne tik suvalgyti, bet ir pasipuošti, o po to… suvalgyti 🙂

Ir sveikiau:

IMG_0486u

  • Papuošalai iš morkų, uogų, vaisių (pvz. obuolių).
  • Taip pat dribsnių ir džiovintų vaisių vėriniai.

IMG_0488u

Mūsų mažėlis nėra morkų mėgėjas, net obuolį kartais valgo (kai jis nuluptas ir supjaustytas riekelėmis), o kartais – ne. Todėl šis smagus ir kitoniškas daržovių/ vaisių pateikimo būdas yra kaip tik tokiam įtariam valgytojui.

O jei mano parodyti dalykėliai atrodo kažkas tokio, tai siūlau pinterest į paieškos laukelį parašyti food jewelry arba edible jewelry 😉 Ten akys apraibsta ir širdis apsala…

Skanaus!


One of the most sweetest memories from my childhood is about long winter evenings when father made carrot necklaces. I have tried these to make for my children and it worked! The bigger one like carrots very much so for him it was very tasty surprise! The little one is not so big fan of carrots, but he tried this necklace also. And I think it is very good way to represent some kind of fruits or vegetables for distrustful ( 😉 )children. 

If these ideas were new to You I suggest to search in the Pinterest for food jewelry or edible jewelry. You will find so many colorful, healthy and sweet ideas!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: