Žaisliukai, kokių nerasi įprastoje parduotuvėje

Eligija augina sūnelį ir šiuo metu laukiasi dar vieno vaikučio. Būtent vaikai ir yra įkvėpimas kurti vaikams.

drambliukai ir eziukai2

Kūdikiams – karuselės, pagalvėlės (daugiausia dekoratyvinės, skirtos papuošti kūdikio lovelę arba pakabinti ant sienos), miego draugai, žaisliukai. O vyresniems vaikams magnetinis žuvų žaidimas. Tai yra rankų darbo žaisliukų ir kitų mielų ir reikalingų dalykų, kurie apgyvendinti po Mừnele stogu, asortimentas. Kadangi visi šie mieli dalykai yra rankų darbo ir kuriami vienetiniai, autorė sako esanti atvira idėjoms ir mielai galinti pabandyti įgyvendinti visokius pageidavimus.

Kuo ypatingi šie darbai? Turbūt labiausiai tuo, kad jie kuriami rankomis ir širdimi. Išnešiojami galvoje idėjos pavidalu, išpiešiami iki norimo rezultato ant popieriaus, iškerpami iš medžiagų ir sukonstruojami ir tik po to siūnami, išpuošiami ir parodomi visiems.

Eligija sutinka, kad siuvimas, kaip yra sakiusi jos mylima anyta, yra kaip vaistai. „Tai tarsi mano terapija. Būdas atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti.“ Ir tuo pačiu galimybė sukurti grožį, kuris džiugintų ne vieną vaikutį.

peledos3

Šiuo metu daugiausia žaislai ir dekoracijos siūnami iš dirbtinio veltinio medžiagos – filco. Šiek tiek iš medvilnės bei lino. Ir žinoma, kur reikia, ten dalyvauja medis.

Sudominome? Apsidairyti užsukite į FB puslapį Mừnele.

14248050_1779360932310104_1224005816_o

3 atsakymai į “Žaisliukai, kokių nerasi įprastoje parduotuvėje”

    1. This is presentation of friends work 🙂 This post is in category Draugai/ Friends and it is created for representing the other people work, product, service for children.

      Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: