zoologijos sodas Rygoje

Kalbėjom vieną dieną su mamomis-draugėmis, dalinomės, ką su vaikais veikiam, kaip atostogaujam, žodžiu, kas kuo gyvenam. Kažkaip užėjo tema apie zoologijos sodus. O galų gale ir apie tai, kad Rygoje va tai jau labai super tas sodas.
Pakalbėjom ir pamiršom.
O kiek vėliau mes kaip tik vaikams dokumentus užsakėm, atsiėmėm, kaip tik į Pasvalį važiavom. Nuo ten jau ir iki Rygos nebe taip toli. Pagalvojom, reik patikrinti, ar tikrai tas zoologijos sodas vertas dėmesio.
Iškart sakau – vertas. Tiesa, mūsų patirtis lankant zoologijos sodus nėra labai didelė, neturim daug pavyzdžių, su kuriais galėtume lyginti, bet… Švaru, daug erdvės gyvūnams ir žmonėms, galima net savo mėsytės ar daržovių išsikepti tam įrengtose vietose, ne viena erdvė, kur galima nusipirkti prisėsti ir užkąsti, didelė vaikų žaidimų aikštelė… daug ir įvairių prižiūrėtų gyvūnų, paukščių, o varlių ir krokodilų buveinė įrengta puikiai: vienoje pusėje kriokliukas teška, apačioje vėžliai plaukioja, krodilai vartosi, šilta, kaip tropikuose. Naktiniams gyvūnams speciali patalpa, kur mums reikia gerokai pripratinti akis (ir nepamesti vaikų), nes tamsu kaip naktį. Žodžiu, labai džiaugėmės ten nuvažiavę.
O dabar mini-foto-reportažas, nes geriau kartą pamatyti, nei penkis kartus skaityti 🙂

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: