Krikštynų idėjos

Tinklaraščio draugų ratas plečiasi ir šįkart su malonumu norime Jums pristatyti drabužių dizainerę Aliną Stuopelytę su komanda.

Nuo pat pradžių įmonės veikla buvo susijusi su individualiais vyriškų ir moteriškų drabužių ir aksesuarų užsakymais, o kai Alinai gimė dukrelė, norėjosi visaip ją puošti, gražinti. O grožiu užkrėsti ir kitus. Taip buvo pradėti kurti ir siūti krikšto rūbeliai.


Visi drabužėliai siūnami rankomis iš natūralių medžiagų, įdedant daug kruopštaus darbo ir būtinai – meilės. Nuostabu tai, kad rūbai siūnami atsižvelgiant į vaikų amžiaus ypatumus ir jų poreikius konkrečiu laikotarpiu. Pvz., kad patys mažiausieji būtų lengvai ir greit aprengiami, užsegimai daromi ilgesni, o judriems dvimečiams modeliuojami rūbai nevaržantys judesių, nes juk taip svarbu lipti, bėgti ir tūpčioti.
Vėliau atsirado ir tinklaraštis Krikštynų idėjos, kuriame, planuojantys krikštynas, ras ne tik idėjų, kaip suorganizuoti šventę, pasipuošti, bet ir nuorodų, patarimų, ką padovanoti, kokios vyraujančios tradicijos ir pan.

 

Norėdami rasti informacijos apie Krikštynų šventę ir su ja susijusias detales užsukite į tinklaraštį, o apsidairyti, užsisakyti ar pasikonsultuoti drabužių įsigijimo, priežiūros klausimais aplankykite krikšto rūbų elektroninį puslapį.
Visos naujienos Facebook puslapyje Krikštynų-idėjos. Tinklaraštis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: