Blogerių savireklamos savaitė: sudėliojau 12+

Štai ir aš seku Rokiškio Rabinovičiaus aprašyta akcija-atrakcija ir bandau susiprasti, ką skaitau. Sveika kartais peržiūrėti, kas ir kaip.
Žinokit, pasirodo, kad tinklaraščių tikrai skaitau nedaug (nors visi stebimi ir netilpo į dvyliktuką). Nuolatos lankomus galiu suskaičiuoti ant rankų pirštų, o dar dalį dėmesio pasiima užsienio tinklaraščiai ir bernardinai.lt, ikimokyklinis.lt ir pan. portalai, kurių pateikiamas turinys man yra ne tik įdomus, bet ir vertingas.
Noriu pabrėžti, kad tinklaraščiai visi unikalūs ir skirtingi, tad nedrįstu sakyti, kuris jų man yra vertesnis už kurį, todėl pirmos, dešimtos ir dar kokios kitos vietos nebus. Visi jie numeris vienas 🙂


1. Ilzės dirbtuvės – stiprus tinklaraštis, kuriame randu pastiprinimą ieškoti pozityvo, kalbėti ir mąstyti švariau. FB paskyroje Ilzės tekstus skaitau kasdien, nes juose kalbama apie kiekvieną iš mūsų. Ir apie tai, kad jei tik panorėtume, galėtume savo gyvenimą išvalyti ir nuskaidrinti iki švytėjimo. Mūsų sakomų žodžių svarba didžiulė, bet apie visa tai Ilzė rašo daug sklandžiau ir įdomiau, tad nesiplėsiu.
1. Debesyla – tinklaraštis taip pat apie žmogaus galią keisti dalykus. Jame gausu įdomių minčių, patarimų ir išbandytų teorijų. Tas, turbūt, labiausiai ir paperka. Jau vien kokia nauda iš metodikų, kaip planuoti savo laiką ir darbus!
1. Daugiau nei virtuvė – užsuku ne kasdien, bet nuosekliai. O kai pasirenku ką nors perskaityti, pritariamai linkčioju galva ir šypsausi. Kasdienybė gali būti labai įtraukianti ir gili.
1. Kūtvėlos klajonės ir kelionės – Elę žinau nuo labai seniai, nuo tinklaraščio apie keliones pradžios. Rašo įdomiai, išsamiai, su naudingais ir kartais subjektyviais (labai patinka!) komentarais, pateikia daug nuotraukų, tad pasakojimai labai informatyvūs ir intriguojantys.
1. Mini Trips – trumpų kelionių po Lietuvą pasakojimai, kurie man labai prie širdies dėl Lietuvos neatrasto grožio. Paskaitai ir ateina įkvėpimas pabandyti pakeliauti ir atrasti pačiam.
1. Zirze Felt – svaiginančių istorijų tinklaraštis. Istorijos gimsta kartu su žaisliukais. Su žaisliukais jos ir gyvena. Nors tinklaraštis nepildomas kasdien, kas visai būtų smagu, bet vis tiek stebiu jį, su nekantrumu laukiu naujienų.
1. Rasytojas.lt – rašoma apie rašymą. Įvairių internetinių tekstų rašymą, jų vertę, reikšmę, kas, kaip, kodėl ir t.t..
Politinis dvejetas: 
Skaitau jų mintis, nes jos skvarbios, aiškios, be maivymosi ir arogancijos. Verta.
Ir grupelė mano skaitinių apie vaikus. Tai ir žaidimų idėjų, ir minčių apie moters-mamos gyvenimą, ir įkvėpimų, ir pastiprinimų šaltinis:


Ir dar trys mamiški: du šiuo metu mano šiek tiek užmesti (nežinau net ar nuolatos pildomi), bet vis grįžtu, kai prireikia pasitikrinti ar pakapstyti giliau: Austėjos blogas  ir Mama Ramunė

O vienas visai neseniai atrastas – Ūilgoji, toks gražus, toks stilingas, toks toks toks 🙂
 Gero skaitymo!

Vienas atsakymas į “Blogerių savireklamos savaitė: sudėliojau 12+”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: