Sūrus menas

Rytas buvo sušvitęs kaitria saule, bet, kol laukėm pasivaikščiojimo, sukurpėm šį tą neįprasto. Jau seniau buvau nužiūrėjusi veiklą, kuri man atrodė labai paprasta, o kartu ir užburianti. Žinodama, kaip Mažesniajam patinka druska, cukrus ir kiti birūs produktai, ėmiausi organizuoti ekspromtą.

Šiai veiklai daug nereikia:
druska
klijai (PVA)
popieriaus lapai
ir vandeniniai dažai

Eiga:
ant popieriaus lapo su klijais piešiam, kas šauna į galvą. Man patogiausia klijus lieti tiesiai iš buteliuko, Mažesniajam tas nelabai patiko, nes reikėjo pasistengti ir paspausti. Ne ta nuotaika, matyt, buvo, nes kitais kartais jo nesustabdysi. Tada užberiam druską ir arba palaukiam, kol išdžius klijai, arba nepalaukiam. Eksperimentas tuo ir smagus, kad galimi keli variantai ir rezultatas neprognozuojamas.

Prisipažinsiu, buvau nusiteikusi veikla užsiimti ir pati – nespėjau… Bandymai pasitaškyti dažais ir druskos bėrimas ant klijų piešinių peraugo į druskos bėrimą į kauburėlius, į vandens stiklainiuką ir ant palangės. Visos veiklos įmanomos. Tik, kaip visad, reikia tam nusiteikti. Ir sau nuolat priminti, kad didelio meno neišlauši iš 5 minučių veiklos su pusantrų metukų kūrėju, tačiau smagumo geriau būtų negadinti įvairiais nepilk čia, negalima ir t.t. Leiskite proceso upei jus nešti.

Visi kūrinėliai – mūsų abiejų bendras darbas. Vienas druską bėrė, kitas dažus taškė, vienas spalvas maišė, kitas teptukų tepė…

Vienas atsakymas į “Sūrus menas”

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: