piešti galima visaip

Kaip jau minėjau anksčiau, būnant su vaikais, man svarbus procesas. Rezultato kartais gali ir nebūti, arba jis būna toks trumpalaikis, kad spėji vos įkvėpt iškvėpt ir jo jau nebėr… lyg stebuklas, lyg sapnas… Man, kaip pastebėjau ir vaikam, nuostabu pajusti kūrybinę magiją (vyresnėlis tai vadina eksperimentu). 
Tai štai, šiandien pakalbėkim apie tai, kokiais būdais, kuo ir ant ko galime eksperimentuoti su dažais. Visų visiausių galimybių neišvardinsiu, nes net pati jų visų nežinau… pasaulis toks nuostabus! Čia kelios idėjos, įkvėpimui pagavus ir rezultatą užfiksavus, pažadu, bus daugiau!

Keliaujam: 
 
1. balionai ir rašiklis. Geriausia, kad rašiklis būtų ilgalaikis (permanent marker), nes kitaip menas išterlios viską aplink, o ant baliono neliks nė pėdsako. 
 
brolių bandymai. A.t.E.A.M. 2014.
 
2. Tas pats rašiklis po balionų spontaniškai keliauja po namus. Nebijokite, tik būkite šalia. Atrasite, ant ko dar galima piešti. Šis piešimo būdas ne itin (pa)tinka įsitempusiems tėveliams, kuriems piešimas reiškia tik popierių ir pieštukus. Bet jei nusprendėte bandyti – jūs jau išlipote iš tos dėžutės. 

 

kibiriukas daugiau niekada nebebuvo toks pats. A.t.E.A.M. 2014.
 
3. Toliau dar smagiau. Reikalingas didelis, labai didelis, kuo didesnis popieriaus lapas. Galima naudoti vyniojamą, pramoninį, senų tapetų likučius ir pan. Dar reikia guašo, paletės ar padėkliuko, lentelės dažams pamaišyti ir skirtingų mašinyčių skirtingais ratais, t. y. skirtingais ratų raštais. Dar gali prireikti ir teptuko ar/ ir pagaliuko. Pamaišom dažų, mašinytės važiuoja važiuoja važiuoja… O ką, jei namuose nėra mašinyčių? Pasiskolinkit 🙂 ir dar draugų piešėjų-eksperimentuotojų pasikvieskit į kompaniją. Spalvingas laikas garantuotas!

 

kas nutinka, kai susitinka mašinėlės ir dažai. A.t.E.A.M. 2014.
 
4. Spalvotų ratų eksperimentas gali įgauti neprognozuojamą pagreitį ir įkvėpti įvairius bandymus. Čia vienas iš tokių – mano delnas. Kai visi delniukai jau spalvoti, švari mama iškrenta iš konteksto… Pasiryžkit – labai smagu!

 

piešiniai ant kūno. A.t.E.A.M. 2014.
 
 
 
 

2 atsakymai į “piešti galima visaip”

  1. Atgalinis pranešimas: Piešti galima visaip – SuVaikais

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: