apie princą ir piktųjų Vėjaraupių armiją

Seniai labai seniai, atrodo, praeitą savaitę, gyveno du princai. Vienas buvo Mažas, o kitas Mažesnis. Gyveno jie sau linksmai, bėgiojo po miškus, pievas, kopė į kalnus, statydavo tiltus, pasakodavo istorijas, o saulei nusileidus guldavo į minkštus patalus ir sapnuodavo spalvotus sapnus. Žodžiu, dirbo visą dieną, o naktį saldžiai miegodavo.
Vieną dieną nutiko keistas dalykas: Mažą užpuolė didelis pulkas Vėjaraupių. Puolėjų buvo koks šimtas, o gal net du ar trys šimtai… Vėjaraupiai puolė su įkarščiu, princas gynėsi, kiek įmanydamas, bet jėgos seko. Į pagalbą atskubėjo Mažesnis, kuris vėjaraupius bandė išvaikyti garsiu juoku ir kumščiais – bum bum bum, Karalienė dovanojo apkabinimus, girdė princą stiprinamaisias sirupukais ir šilta arbata, Fėja Mažą stiprino įvairiausiais skanumynais: blynais, raudona sriuba ir džiovintais obuoliukais. Visi M draugai padėjo, kaip galėdami. Prie Mažo princo kovotojų kariuomenės prisijungė ir Karalius pasitelkęs visas savo stebuklingas galias. Bet Vėjaraupiai nesitraukė, atkakliai ėjo pirmyn ir užkariavo vis daugiau teritorijos… Jie puolė ir dieną, ir naktį.
Ketvirtos dienos rytą draugai iš tolimos šalies atsiuntė linkėjimų ir stebuklingų putų Vėjaraupių armijai įveikti. Nuo tos minutės viskas pradėjo keistis, užvirė dar neregėta kova ir kuo toliau, tuo labiau sekėsi princui.
Nuo tos dienos princas žino, kad kad ir kas nutiktų, jis nėra vienas – turi didelį būrį jį mylinčių draugų ir pagalbininkų, kurie visada ateis jam į pagalbą.
Šiandien princas gyvena šypsodamasis. Bėgioja po miškus, pievas ir kopia į kalnus, stato tiltus, pasakoja istorijas. Žodžiu, dirba visą dieną, o naktį saldžiai miega.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: